Krzysztof Kowalski

Kocham podróżować. Odwiedziłem 100 ciekawych regionów w ponad 60 krajach, na 6 kontynentach.

Zamiłowanie do podróżowania mam w genach. Ojciec, w latach 70-tych i 80-tych, dotarł swoją Skodą na Ukrainę, zwiedził Bałkany i azjatycką Turcję. Mojego Dziadka wojenna tułaczka rzuciła do Rumunii, Grecji, Francji i Wielkiej Brytanii. Małemu chłopcu opowieści o dalekich krainach zapadły w pamięć. Obudziły chęć by być dalej, widzieć więcej i odczuwać intensywniej.

Często mottem moich podróży jest, że lepiej wybierać drogę dłuższą ale za to gorszą 😉

Podróżuję sam lub z rodziną: podróże z dziećmi pozwalają na spojrzenie na świat także ich oczami o czym czasem też piszę.

Jeżeli myślisz tak samo jak ja, by niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy ale mieć możliwość umyć się chociaż raz dziennie to to jest blog dla Ciebie.

Jeżeli chcesz zawsze mieć dobre value for money swoich podróży rozumiane jako zobaczenie jak najwięcej w najkrótszym czasie to ten blog jest także dla Ciebie.

Jeżeli uwielbiasz się wylegiwać na plaży lub nad basenem pod warunkiem, że nie przeznaczysz na wylegiwanie więcej niż 3-5 dni podczas 2 tygodniowego urlopu to też blog jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli kochasz podróżować i zawsze czekasz z utęsknieniem na kolejną wyprawę to ten blog jest dla Ciebie.

Mam nadzieję, że będzie on inspiracją do planowania kolejnych wyjazdów.

Zapraszam i czekam na komentarze!

Krzysztof „justKowalski

mail: kowalski@justKowalski.pl

mobile: +48 601298684

Formularz Kontaktowy

Krzysztof Kowalski
Warszawa, Polska

Kocham podróżować. Odwiedziłem jakieś 100 ciekawych regionów w ponad 60 krajach, na 6 kontynentach. Jeżeli też kochasz podróże, nie lubisz niepotrzebnie wydawać pieniędzy ale mieć możliwość umyć się chociaż raz dziennie, zawsze mieć dobre value for money i chcieć zobaczyć więcej i poczuć intensywniej to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Kontakt: kowalski@justKowalski.pl

Polub mnie na Facebooku!
iVisa
Szybkie zawieranie ubezpieczeń
>