Mapa podróżnika - PicArta
Wywiady i Rady

MAPA WSPOMNIEŃ – WRACAJ DO SWOICH PODRÓŻY KIEDY TYLKO ZECHCESZ

on
24 stycznia 2022
Prezent dla podróżnika, czyli dla tego, co dużo podróżuje, dla tego co dużo podróżować planuje i dla tego co podróżuje….palcem po mapie. Sprawdziłem ofertę PicArta.pl i jest tam co najmniej kilka fajnych produktów wartych polecenia. Ja zdecydowałem się na mapę świata, która w rzeczywistości wygląda nawet lepiej niż na stronie. Do wyboru są też inne, np. Europy, oraz w rozmiarze XXL.

Mapa z możliwością przypinania zdjęć to świetny pomysł na prezent dla podróżnika. Zdjęcia pozwalają nam na utrwalenie wspomnień i emocji z naszych podróży, dzięki czemu możemy do nich powrócić, a także opowiedzieć o nich i pokazać rodzinie oraz znajomym. Mapa do oznaczania podróży to także świetna dekoracja wnętrza mieszkania lub biura, która pozwoli nam rozchmurzyć się w ponury dzień i powspominać miłe momenty z naszego życia. Za pomocą pinezek możemy oznaczyć też listę życzeń miejsc do odwiedzenia, która zmotywuje nas do działania.

Z oferty PicArta możemy wybrać mapy świata, Europy i Polski

Z oferty PicArta możemy wybrać mapy świata, Europy i Polski

Mapa Świata na ścianę do zaznaczania miejsc od PicArta zawiera:
– Wysokiej jakości wydruk Mapy Podróży Świata (dostępne są także Mapy Europu i Polski) na naturalnym podkładzie korkowym o formacie 60x85cm lub 85x120cm,
– Elegancka rama aluminiowa czarna lub biała
– 100 szpilek w 5 kolorach,
– 20 zdjęć mini-polaroidowych (5x5cm) do przypięcia na mapie lub voucher do ich odbioru w późniejszym terminie
– Długopis Pentel.

W przesyłce od PicArta znajdziemy cały komplet potrzebnych przyborów

W przesyłce od PicArta znajdziemy cały komplet potrzebnych przyborów

Oznacz na mapie swoje podróże za pomocą różnych kolorów pinezek:
– zrealizowana (flaga),
– zaplanowane (lornetka),
– ulubione, np. miesiąc miodowy, wakacje dookoła świata (gwiazdka),
– otwarta kategoria dla Ciebie, decyzję podejmij na podstawie zainteresowań lub hobby (np. podróże kulinarne, zdobyte szczyty itp.).

Możliwość wydrukowania i umieszczenia zdjęć wprost na mapie jest świetnym pomysłem

Możliwość wydrukowania i umieszczenia zdjęć wprost na mapie jest świetnym pomysłem

Przypnij  zdjęcia z podróży za pomocą pinezek w wybrane miejsca! Z mapą dostajesz pakiet 20 Twoich zdjęć. Zdjęcia zawsze możesz domówić lub wydrukować we własnym zakresie, a każde zdjęcie polaroidowe ma na dole centymetrowy biały pasek do opisania zdjęcia, dzięki czemu możesz je krótko opisać i spersonalizować!

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o mapie świata na ścianę do zaznaczania miejsc

a tutaj o prezencie dla podróżnika

 

TAGS
Krzysztof Kowalski
Warszawa, Polska

Kocham podróżować. Odwiedziłem jakieś 100 ciekawych regionów w ponad 60 krajach, na 6 kontynentach. Jeżeli też kochasz podróże, nie lubisz niepotrzebnie wydawać pieniędzy ale mieć możliwość umyć się chociaż raz dziennie, zawsze mieć dobre value for money i chcieć zobaczyć więcej i poczuć intensywniej to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Kontakt: kowalski@justKowalski.pl

Polub mnie na Facebooku!
>